Pomoc na drodze

Pomoc drogowa w promocji do ubezpieczenia auta

Reklamy

Pomoc drogowa jest świetnym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa Tobie i Twojej rodzinie. Nigdy nie wiadomo kiedy możesz przebić oponę bądź rozładuje się akumulator. Dziś, sporo osób do swojej polisy ubezpieczeniowej nabywa pakiet assistance.

Dorzucenie pakietu pomocy drogowej do ubezpieczenia niesie ze sobą wiele korzyści. Niżej znajdziesz ewidencję najważniejszych zalet.

Wartość. Wiele firm zaoferuje niższe stawki jeżeli do podstawowego ubezpieczenia interesant kupi dodatkowo pakiet assistance.

Kontakt. Jeśli masz problem ze swoim pojazdem skontaktuj się telefonicznie z technikiem. Nie musisz przeszukiwać danych katalogowych dotyczących usterki, reakcja zawodowca będzie zwykle szybka.

Usługi holownicze. W przypadku awarii samochodu na poboczu drogi pomoc drogowa pokryje wydatki transportowania. Defektowe auto można zawieźć do wykwalifikowanego i certyfikowanego mechanika.

Przebita opona. Jeżeli złapiesz gumę, zadzwoń! Serwisant przybędzie, zdejmie uszkodzone koło i założy zapasowe.

Doładowanie akumulatora. Rozładowana bateria samochodowa to powszechna przyczyna problemów z samochodem. Może się to stać, kiedy zostawimy włączone światła.

Dostawa awaryjnego paliwa. Jeżeli Twój zbiornik paliwa w czasie podróży okaże się pusty poproś technika, dowiezie on paliwo potrzebne do dalszej podróży.

Pakietami pomocy drogowej objęte są różne wydarzenia. W trakcie poszukiwania odpowiedniego pakietu zwracać uwagę powinno się na maksymalne korzyści. Wsparcie to pomaga kierowcą w najgorszych sytuacjach. Nawet gdy wiesz jak zmienić oponę istnieje szereg wielu innych wydarzeń, które mogą wystąpić.

Wpis powstał dzięki assistance Radzionków

Reklamy

Reklamy