Pomoc na drodze

Jak może mi pomóc pomoc drogowa?

Reklamy

Pomoc drogowa jest czymś, co każdy powinien mieć zapewnione. Nie ma znaczenia to, czy samochód jest niedawno kupiony – każdy pojazd może się popsuć. Nadmiernie dużo osób uważa, iż posiadając auto świeżo ściągnięte z linii produkcyjnej nie potrzebuje pomocy.

Zakup pomocy drogowej

Przed zakupem pomocy drogowej zweryfikuj, iż zrealizowałeś adekwatne poszukiwania. Bez przeglądnięcia całego szeregu propozycji nie będziesz wiedział, co i za jaką cenę można pozyskać w standardzie. Wszak nie chcesz zostać na drodze z niesprawnym autem bez pomocy, prawda?

Oto parę osiągalnych korzyści związanych z pomocą drogową:

– Pomoc z rozładowanym akumulatorem. Baterie samochodowe tracą swoje właściwości z różnych powodów. Możliwe, że zostawiłeś zapalone światło wewnątrz samochodu lub reflektory. Możesz również mieć problemy z alternatorem, a bez niego akumulator ekspresowo się wyczerpie. Dzięki pomocy drogowej doładujesz swoją baterię samochodową i będziesz mógł ruszyć w dalszą podróż.

– Pomoc z oponą. Nie ma znaczenia jak stary masz samochód – opony się zużywają. Możesz zwyczajnie na coś najechać albo opona może mieć nieszczelność. Niezależnie od przyczyny pomoc drogowa zapewni wymianę na koło zapasowe.

– Pomoc z zamkniętym zamkiem. Sporo osób znajdowało się w tej sytuacji kiedy uprzytomniło sobie, iż klucze pozostały zablokowane w aucie. To nie jest przyjemne a pomoc ślusarza jest kosztowna. Dzwoniąc po pomoc drogową usługi takie masz wliczone w pakiet.

– Pomoc z pustym bakiem. Przydarzyć się może, że w ciągu wypraw zabraknie paliwa – nieraz stacje benzynowe oddalone są od siebie o wiele kilometrów. Korzystając z pomocy drogowej zdobędziesz dodatkowe paliwo, przez to będziesz mógł dojechać do stacji i uzupełnić braki.

– Usługi holownicze. Jest to jedna z najistotniejszych cech pomocy drogowej. Sprawdzają się wtedy, gdy samochód trzeba przetransportować do serwisu.

Zestawienie usług

Kiedy będziesz analizował propozycje, żeby wybrać stosowny program pomocy drogowej, upewnij się iż zawarte w nim są wszystkie te przypadki przedstawione wyżej.

Tekst napisany dzięki assistance Tarnowskie Góry

Reklamy

Reklamy